کوتاه کننده لینک چیست؟

چکیده کوتاه مطلب

قبل از توضیح در خصوص سرویس های کوتاه کننده لینک ابتدا به مفهوم URL میپردازیم: Url  چیست؟ کلمه اختصاری URL که مخفف Uniform Resource Locator است، راهی برای شناسایی و دسترسی به مکان یا موضع یک فایل بر روی اینترنت است. همان آدرسی که ما نه تنها برای باز کردن وبسایت ها ,بلکه برای دانلود […]

قبل از توضیح در خصوص سرویس های کوتاه کننده لینک ابتدا به مفهوم URL میپردازیم:

Url  چیست؟

کلمه اختصاری URL که مخفف Uniform Resource Locator است، راهی برای شناسایی و دسترسی به مکان یا موضع یک فایل بر روی اینترنت است. همان آدرسی که ما نه تنها برای باز کردن وبسایت ها ,بلکه برای دانلود تصاویر، ویدیو، برنامه های نرم افزاری و دیگر فایل‌هایی استفاده می‌کنیم که بر روی یک سرور میزبانی می‌شوند. به طور کلی میتوان گفت URL نشانى عمومى تمامى صفحات و منابع دیگر بر روى وب جهانى است.اگر همین حالا به نوار بالای مروگرتان نگاهی بیندازید نمونه یک URL را مشاهده میکنید ,که به اصطلاح و زبان ساده همان نام وب سایت از آن یاد میکنیم.

کوتاه کننده لینک چیست؟

لینک ها میتوانند طول های متفاوتی داشته باشند ,اما استفاده از لینک ها در هر شرایطی مشمول قوانین خاصی است و گاهی هم محدودیت هایی ایجاد می کند. برای مثال طول لینک و کاراکترها نباید از یک مقدار تعیین شده کم تر یا بیشتر شود . حتما برایتان اتفاق افتاده است که برای به اشتراک گذاشتن یک لینک از صفحه مورد نظرتان در یک سرویس دیگر با محدودیت فضا و سیاست های آن سرویس مواجه شوید و یا زمان معرفی یک لینک به دلیل طولانی بودن و استفاده از کارکترهای گوناگون دچار اشتباه شوید و دسترسی ها با مشکل مواجه شوند.در اینجاست که سرویس های کوتاه کننده لینک یا (URL Shortener) همانند سرویس https://1zx.ir  به کمک کاربران می آیند و با  دریافت لینک موردنظر یک لینک کوتاه در اختیارشان قرار می دهند و در نهایت  با یک کلیک بر لینک کوتاه به سایت و نشانی مورد نظر هدایت میشوند.

اهمیت استفاده از کوتاه کننده لینک چیست؟

کاربران با انگیزه و دلایل گوناگونی به سراغ سرویس های کوتاه کننده لینک میروند,برخی به دلیل نشر لینک های کوتاه تر در شبکه های اجتماعی ,برخی به دلیل ارائه نشانی کوتاه تر در جهت بهبود فرآیند در استفاده از ابزارهای بازاریابی همانند ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ و غیره….اما ناگفته نماند که لینک های بلند میتواند برای فرآیند بهینه سازی و یا سئو سایت شما هم مضر باشد.

چرا سرویس کوتاه کننده لینکhttps://1zx.ir  را پیشنهاد میکنیم؟

این سرویس کوتاه کننده لینک با کاربری بسیار ساده ,نامحدود و رایگان , بدون نیاز به ثبت نام در کمترین زمان نیاز شما را برطرف میکند و یک لینک پایدار در اختیارتان قرار میدهد که شما به صورت رایگان میتوانید کلیه بازدید های انجام شده را طبق آمارگیر دقیق مشاهده نمایید.

اکثر افراد در کنار کوتاه شدن لینکشان تمایل دارند از نظر بصری و لفظی هم لینکی زیبا داشته باشند,بنابراین 1ZX  با دامنه سه حرفی و ساده اش یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران است.

مدیریت
مدیریت

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...