ضد ایکس های قدرتمند

ضدایکس های قدرتمند

ضدایکس های قدرتمند مجموعه سایت هایی با کاربری های گوناگون می باشد که هر یک از آن ها با اهداف معین راه اندازی شده اند,ضدایکس شامل دامنه های (0zx.ir تا 9zx.ir) می باشد که با اهداف پژوهشی ,تحقیقاتی و ارائه خدمات راه اندازی شده است.

دامنه 0zx.ir که در خود مجله خبری ضدایکس را جای داده است به عنوان پایگاه معرفی ضدایکس ها و بخش ارتباطی می باشد , همچنین مجله خبری ضدایکس به کمک تیم تولید محتوا مجموعه سعی بر ارائه و انتقال محتوا ارزشمند در زمینه تکنولوژی , پزشکی , کسب و کار , گردشگری و سرگرم کننده را به بازدیدکنندگان خود دارد.

دامنه 1zx.ir یک سرویس کوتاه کننده لینک است که به صورت کاملا رایگان به کاربران خدمات ارائه میدهد. شاید در ظاهر 1zx یک سرویس ساده کوتاه کننده لینک باشد اما این موضوع را باید در نظر گرفت که اراده این قبیل خدمات به علت رایگان بودن همیشه در بلند مدت برای صاحبان آنها صرفه اقتصادی نداشته و پس از مدتی یکی پس از دیگری از بین میروند و کاربرانی که از این سرویس ها استفاده کرده اند با از بین رفتن لینک هایشان متضرر میشوند.این سرویس امکان مدیریت لینک ها و ساخت لینک دلخواه را به کاربران خود داده است و با دریافت نشان ملی رسانه های دیجیتال خود را نسبت به قوانین جاری گارگروه مصادیق مجرمانه متعهد کرده است تا از فیلتر شدن و از بین رفتن لینک های کاربران جلوگیری کند.

دامنه 2zx.ir که یکی دیگر از زیرمجموعه های ضدایکس ها میباشد در زمینه ارائه خدمات افزایش بازدید سایت ها و پایگاه های اینترنتی فعالیت میکند,این ضدایکس به منظور معرفی پایگاه های اینترنتی , تبلیغات و افزایش بازدید, خدمات گوناگونی را ارائه میدهد که کاربران علاوه بر استفاده رایگان از این سامانه میتوانند با توجه به نیاز خود نحوه دریافت خدمات را شخصی سازی کنند.

دامنه 3zx.ir هم یک ضدایکس رایگان دیگر است که خدمت ساخت کیوآرکد با امکانات متنوع و منحصر به فرد را ارائه میدهد.

قدم بعدی ضدایکس های قدرتمند

ضد ایکس های قدرتمند با هدف جامعیت ارائه خدمات به زودی از ضدایکس های قدرتمند دیگری در زمینه های آموزشی , تجاری و غیره رونمایی میکند……

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص ، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط