شماره جهانی

ورلدنامبر یک سرویس ارائه شماره مجازی به حساب می آید , ورلدنامبر فعالیت خودش را از سال 1396 ابتدا در بستر تلگرام آغاز کرد و در کمتر از شش ماه توجه عده کثیری را به خود جلب کرد و در ابتدای سال 1397 اولین سایت رسمی فروش شماره مجازی خود را راه اندازی کرد و در چند سال گذشته همواره خدمات و امکانات خود را گسترش داده است.

ورلدنامبر ابتدا به صورت یک طرح آزمایشی , به دور از هرگونه کمال گرایی افراطی و بسیار ساده شروع کرد و رفته رفته به امکانات خود اضافه کرد.در زمان نوشتن این متن ورلدنامبر به یکی از قوی ترین پنل های ارائه شماره مجازی تبدیل شده است و همچنین با ارائه API اختصاصی به هر کاربر توانسته است تعداد زیادی از ربات ها و سایت های شماره مجازی در ایران را پوشش دهد و به آنها خدمات ارائه کند.

ورلدنامبر در اسفند سال 99 به منظور کمک به علاقه مندان کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش شماره مجازی اقدام به راه اندازی ربات اعطای نمایندگی اختصاصی به صورت کاملا رایگان نمود و بدون هیچ پیش شرطی بستری را فراهم کرد هر کاربری بتواند برای خودش در عرض 3دقیقه یک ربات اختصاصی فروش بسازد و فعالیتش را شروع کند.

در حال حاضر ورلدنامبر با دریافت مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال و مرکز توسعه تجارت الکترونیک با دامنه www.worldnumber.ir به کاربران ایرانی خدمات میدهد و به زودی در یک پایگاه جدید ارائه خدمات به دیگر کشورها را هم شروع خواهد کرد.

اگر به صورت اتفاقی به این صفحه آمدید و اطلاعات زیادی در خصوص شماره مجازی ندارید به شما پیشنهاد میشود به سایت ورلدنامبر و بلاگ آن سری بزنید و اطلاعات خود را در این خصوص تکمیل کنید.

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص ، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط